VESELÝ KAŠPÁREK
Na Vršku 1/71
250 02  Stará Boleslav

telefon: 326 912 266
mobil: 606 573 397

Chovatelská stanice

Nezapomeňte

Před vlastní návštěvou našeho salonu je dobré se nejprve objednat. Jen tak můžeme Vašemu pejskovi věnovat potřebný čas.

Historie stanice

Vše to začalo v roce 1996, kdy jsme se rozhodli, že si koupíme fenečku boloňského psíka. I když jsme ještě netušili, že toto plemeno budeme chovat, chtěli jsme štěňátko s PP abychom měli jistotu, že z roztomilého štěňátka bude opravdu plemeno, které jsme si vyhlédli. Koupili jsme si fenku Fatty Hasia z Hranic na Moravě a přejmenovali ji na Vendy.

Ze štěňátka nám vyrostla velmi pěkná fenečka. Po dovršení 15-ti měsíců jsme ji uchovnili a ve 2 letech připustili s Kevinem (v té době nejhezčí chovný boloňský psík). A tak vznikla chovatelská stanice Veselý kašpárek. A proč Veselý Kašpárek? Ona se nám Vendelínka opravdu projevovala jako tajtrdlík a to ne jen ve štěněčím věku, ale i v dospělosti.

Co se dělo dál

Od té doby se naše chovatelská stanice postupně rozšiřovala a v roce 2004 čítala 4 fenky a 3 pejsky. Pak ale 26. května 2005 se nám narodilo tak trochu jiné zvířátko - Bára a protože již není tolik volného času, rozhodli jsme se činnost chovatelské stanice omezit. Nadále však poskytujeme pejsky na krytí.